Happy Fit Poznań

Wakacyjna promocja!

Witajcie!
Nasza wakacyjna promocja trwa w najlepsze – wystarczy do nas napisać albo zadzwonić aby otrzymać KUPON PROMOCYJNY uprawniający do jednorazowego wejścia na zajęcia Fitness Latino za jedyne 5 złotych!

Czekamy na Was w każdy wtorek i czwartek w Centrum HULK przy ul. 28 czerwca 1956r. 222 (linie tramwajowe 2, 9, 10). Nie zapomnijcie o rezerwacji miejsca!


Regulamin JEDNORAZOWEGO KUPONU PROMOCYJNEGO

1. JEDNORAZOWY KUPON PROMOCYJNY, to jedno wejście na zajęcia FITNESS LATINO, odbywające się w Centrum HULK (ul. 28 czerwca 1956 r. 222)
2. Z JEDNORAZOWEGO KUPONU PROMOCYJNEGO może skorzystać osoba, która nie była wcześniej członkiem firmy Happy Fit.
3. Z JEDNORAZOWEGO KUPONU PROMOCYJNEGO można skorzystać jednorazowo.
4. Klient zgłaszając chęć uczestnictwa w zajęciach jednocześnie oświadcza, że znajduje się w stanie zdrowia pozwalającym mu na korzystanie z usług świadczonych przez firmę Happy Fit. Jednocześnie jest świadom zagrożenia zdrowia wywołanego nadmiernymi obciążeniami w trakcie ćwiczeń.
5. Klient korzystający z JEDNORAZOWEGO KUPONU PROMOCYJNEGO zobowiązany jest do wypełnienia przed zajęciami „karty jednorazowego wejścia”.
6. Klient wypełniając jednorazowe wejście jednocześnie wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych przez Happy Fit, zgodnie z przepisami Ustaw y z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.), dla celów marketingowych, promocyjnych lub ofertowych przez firmę Happy Fit.
7. JEDNORAZOWY KUPON PROMOCYJNY ważna jest do 15. sierpnia 2014 roku.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *