Happy Fit Poznań

Fitness Latino w OK Korona

Sezon czas zacząć!

Dlatego na dobry początek chcemy przedstawić pierwsze z zajęć z którymi ruszamy już 02/09/2014 (wtorek).

FITNESS LATINO

Proste kroki taneczne, kombinacje ruchów oraz motywująca muzyka odpowiednia dla Pań niezależnie od wieku czy poziomu tanecznego. Ćwiczymy w rytmach salsy, samby, tańca brzucha i wielu innych. Chcesz spalić mnóstwo zbędnych kalorii bez monotonnego powtarzania serii brzuszków oraz spoglądania co chwile na zegarek? Te zajęcia są idealne dla Ciebie! Dzięki zajęciom nie tylko zrzucisz zbędne kilogramy, ale również poprawisz swoją kondycję, a co najważniejsze wyjdziesz z zajęć z uśmiechem od ucha do ucha!

Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach po 45 minut każda.

I grupa, godz. 18:00 – 18:45

II grupa, godz. 18:45 – 19:30

Chcesz dowiedzieć się więcej? Masz pytania, wątpliwości? Skontaktuj się z Nami telefonicznie, drogą mailową, przez formularz na stronie lub poprzez facebook.

Dodatkowo na pierwszych zajęciach wszyscy chętni uczestnicy zajęć będą mogli skorzystać z bezpłatnego pomiaru składu ciała wykonanego przez dietetyczkę. Więcej o niej znajdziecie na stronie http://www.czas-diety.pl lub http://www.facebook.com/czasdiety

 

Uwaga! Dodatkowo dla nowych uczestników zajęć (nie biorących wcześniej udziału w zajęciach prowadzonych przez firmę Happy Fit) czeka promocja! Zgłoś się do Nas i pytaj o szczegóły!

Nie zwlekaj zapisz się już dzisiaj! Konieczność rezerwacji miejsca! Liczba miejsc ograniczona!

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *